Сайт дистанційної підтримки для гуртківців

Школи і гуртки на карантині, розносити інфекцію не варто, але й вдома сидіти нудно і хочеться чимось себе розважити...

Для того, щоб гуртківці не нудьгували, науково-технічний відділ Центру дитячої та юнацької творчості створив сайт на платформі дистанційної освіти Moodle. На ньому вже з'явились перші публікації для учасників гуртків “Робототехніка і комп'ютерне моделювання” та “Судномоделювання”. Спираючись на рекомендації сайту, бажаючі зможуть самостійно виготовити нескладні конструкції з доступних матеріалів, які неважко знайти вдома. Серед них декілька варіантів паперових макетів роботів, модель вітрильного судна з ПЕТ пляшки. Також гуртківцям запропоновано подумати над вдосконаленням саморобок, провести пошук цікавих матеріалів в доступних джерелах інформації за вказаними напрямками. Отож, як тільки закінчаться вимушені “канікули” у нас буде достатньо планів для втілення у нові розробки.

Сайт дистанційної підтримки доступний за адресоюhttps://robot.moodlecloud.com/

Коректна робота сайту перевірена з такими популярними браузерами як Google Chrome, Firefox, Opera, Microsoft Edge, можливий доступ зі смартфона.

За умовами використання сервісу кількість учасників обмежена (50 чоловік), тому для отримання доступу до всіх матеріалів сайту гуртківці можуть зв'язатися з керівником за телефоном, через Фейсбук або електронну пошту.

Втім, якщо ви й не оформили заяву на гурток, але цікавитесь подібною тематикою, - ось вам логін і пароль для часткового доступу:

Login: slavutynka

password: Slavutynka

Матеріали на сайті будуть доповнюватись у відповідності до планів роботи гуртків і ваших побажань.


Будьте здорові!

Керівник гуртків Володимир Олександрович Кроль