Розклад уроків

                               Розклад уроків

          на ІІ семестр 2016/2017 навчального року

                        (школа ІІІ-го ступеня)

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ директора Кам'янець-Подільської спеціалізованої  школи-інтернату

І-ІІІ ступенів "Славутинка"

                                                                        від 30.12.2016 р. № 188


День тижня

10й клас

11й  клас

Понеділок

1

Захист Вітчизни

Англ.мова

2

Фізика

Захист Вітчизни

3

Алгебра

Інформатика

4

Інформатика

Алгебра

5

Технології

Укр.літ

6

Історія України

Біологія

7

Правознавство

Фіз.культ

Вівторок

1

Укр.мова

Нім.мова

2

Нім.мова

Геометрія

3

Геометрія

Укр.мова

4

Англ.мова

Фізика

5

Всесвітня історія

Біологія

6

Зарубіжна літ

Інформатика

7

Інформатика

Історія України

Середа

1

Алгебра

Економіка

2

Фізика

Хімія

3

Хімія

Алгебра

4

Англ.мова

Креслення

5

Інформатика

Англ.мова

6

Фіз.культ

Інформатика

7

Укр.літ

Фіз.культ

Четвер

1

Нім.мова

Захист Вітчизни

2

Геометрія

Фізика

3

Укр.мова

Геометрія

4

Географія

Укр.літ.

5

Історія України

Інформатика

6

Біологія

Історія Укр

7

Інформатика

Всесвітня історія

П'ятниця

1

Інформатика

Алгебра

2

Укр.мова

Креслення

3

Алгебра

Інформатика

4

Англ.мова

Зарубіжна літ.

5

Фіз.культ

Англ.мова

6

Укр.літ

Людина і світ

7

Географія

Технології









































Розклад уроків

на ІІ семестр 2016/2017 навчального року

(школа І-го ступеня)

День тижня

1й -А клас

1й -Б клас

2й клас

3й клас

4й клас

Понеділок

1

Укр.мова

Укр.мова

Англ.мова

Математика

Укр.мова

2

Математика

Математика

Математика

Укр.мова

Фіз.культура

3

Укр.мова

Природозн

Фіз.культура

Англ.мова

Математика

4

Фіз.культура

Фіз.культура

Літер.чит

Літер.читання

Англ.мова

5

Природознав

Трудове навч

Літер.читання

6

Вівторок

1

Укр.мова

Укр.мова

Математика

Природознав

Математика

2

Математика

Англ.мова

Англ.мова

Укр.мова

Інформатика

3

Укр.мова

Математика

Укр.мова

Математика

Укр.мова

4

Природознав.

Укр.мова

Мистецтво

Фіз.культура

Англ.мова

5

Фіз.культура

Фіз.культура

Інформатика

Образотв.мист.

6

Середа

1

Укр.мова

Укр.мова

Англ.мова

Літер.чит

Природознавств

2

Англ.мова

Математика

Фіз.культура

Математика

Математика

3

Математика

Англ.мова

Укр.мова

Укр.мова

Фіз.культура

4

Основи здор

Укр.мова

Математика

Фіз.культура

Літер.чит

5

Трудове навч

Трудове навч

Літер.чит

Я у світі

Основ.здор

6

Четвер

1

Укр.мова

Укр.мова

Літер.чит

Літер.читання

Англ.мова

2

Природозн

Природознав

Інформатика

Англ.мова

Укр.мова

3

Англ.мова

Укр.мова

Природознав

Природознав

Я у світі

4

Укр.мова

Основи здор.

Укр.мова

Фіз.культура

Літер.чит

5

Фіз.культура

Фіз.культура

Трудове навч

Основи здор

Муз.мистецтво

6

П'ятниця

1

Укр.мова

Укр.мова

Літер.читан

Математика

Математика

2

Англ.мова

Математика

Математика

Укр.мова

Літер.читання

3

Математика

Англ.мова

Укр.мова

Літер.чит

Фіз.культура

4

Мистецтво

Мистецтво

Фіз.культура

Англ.мова

Природознав

5

Основи здор

Мистецтво

Трудове навч

6

Розклад уроків

на ІІ семестр 2016/2017 навчального року

(школа ІІ-го ступеня)

День тижня

5й клас

6й  клас

7й клас

8й клас

9й клас

Понеділок

1

Техн.творч

Історія

Алгебра

Укр.мова

Інформатика

2

Укр.мова

Нім.мова

Історія Укр

Алгебра

Англ.мова

3

Математика

Укр.мова

Нім.мова

Мистецтво

Хімія

4

Зарубіжна літ

Математика

Фізика

Нім.мова

Біологія

5

Англ.мова

Фіз.культура

Інформатика

Біологія

Художня культ.

6

Фіз.культ

Інформатика

Зарубіжна літ

Трудове навч

Фіз.культ.

7

Основи здор.

Трудове навч

Інформатика

Укр.літ.

Вівторок

1

Інформатика

Англ.мова

Укр.мова

Геометрія

Алгебра

2

Математика

Технічна творч

Біологія

Географія

Зарубіжна .літ

3

Нім.мова

Математика

Техн.творч

Хімія

Фізика

4

Мистецтво

Біологія

Геометрія

Зарубіжна літ

Нім.мова

5

Укр.літ

Фіз.культура

Англ.мова

Історія Укр

Укр.мова

6

Природозн

Мистецтво

Фіз.культ

Укр.літ

Географія

7

Трудове навч

Зарубіжна літ

Укр.літ

Фіз.культ

Основи здоров

Середа

1

Нім.мова

Математика

Хімія

Укр.мова

Інформатика

2

Математика

Укр.мова

Нім.мова

Англ.мова

Геометрія

3

Технічна творч

Географія

Алгебра

Фізика

Нім.мова

4

Англ.мова

Історія

Біологія

Алгебра

Історія України

5

Заруб.літ

Трудове навч

Укр.мова

Біологія

Всесв.історія

6

Фіз.культура

Технічна творч

Географія

Укр.літ

Біологія

7

Зарубіжна літ

Зарубіжна літ

Інформатика

Трудове навч

Четвер

1

Укр.мова

Математика

Всесв.історія

Інформатика

Фізика

2

Історія

Укр.мова

Геометрія

Нім.мова

Хімія

3

Математика

Інформатика

Англ.мова

Всесв.історія

Біологія

4

Інформатика

Нім.мова

Креслення

Геометрія

Алгебра

5

Англ.мова

Технічна творч

Укр.мова

Хімія

Фіз.культ

6

Трудове навч

Укр.літ

Інформатика

Фіз.культура

Зарубіжна літ

7

Трудове навч

Фіз.культ

Укр.літ

П'ятниця

1

Природознав.

Англ.мова

Технічна твор

Фіз.культура

Укр.мова

2

Основи здоров

Географія

Фізика

Англ.мова

Геометрія

3

Укр.мова

Фіз.культура

Основи здор

Географія

Англ.мова

4

Укр.літ

Біологія

Мистецтво

Фізика

Географія

5

Трудове навч

Укр.літ

Географія

Заруб.літ

Правознавство

6

Фіз.культура

Трудове навч.

Укр.літ

Інформатика

Фіз.культ

7

Фіз.культ

Основи здоров

Інформатика


Остання зміна: неділя 19 лютий 2017 12:30